У Білій Церкві жінка перетворила власну квартиру на сміттєзвалище

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві жінка перетворила власну квартиру на сміттєзвалище

У Білій Церкві мешканці п’ятиповерхівки, що знаходиться по вулиці Чуйкова, а нині Шептицького – 10 вже не перший рік скаржаться на нестерпний сморід, який розноситься по всьому під’їзду. Причиною цьому стала – однокімнатна квартира, яку господарка перетворила на суцільний смітник.

Як повідомляє «моя київщина», показувати квартиру сусіди були вимушені, озброївшись медичними масками, адже інакше підступитися туди просто неможливо.

Сміття та непотребу в квартирі стільки, що їх гори сягають стелі. На такий смітник квартиру перетворила її мешканка Любов, якої журналісти так і не застали, адже за словами сусідів, жінка зранку і до вечора зайнята пошуком нового мотлоху. На скарги білоцерківців, що проживають поруч жінка ніяк не реагує.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві жінка перетворила власну квартиру на сміттєзвалище

Пів роки тому міська влада відреагувала на заяви сусідів. Тоді сюди приходили представники санепідемстанції, департаменту ЖКГ, поліції та МНС. Спільними зусиллями було винесено весь непотріб, проте цього вистачило не надовго.

Вже за декілька місяців сміття в квартирі стало ще більше, адже власниця квартири знайшла собі товариша по своєрідному хобі, з яким нині проживає.

Почути думку сина Любові так і не вдалося, на телефонні дзвінки він не відповідає. Сусіди вже не знають куди звертатися. Через жахливий сморід та антисанітарію мешканці під’їзду стурбовані тим, що можуть підхопити якусь хворобу.

За словами представників ЖКГ, в цій квартирі трохи раніше вже були замінені гнилі труби, а щоб вивезти накопичене сміття надавався трактор.

Тому мешканці будинку звертаються до представників влади і просять прийняти більш дієві міри, інакше ж, готові прийти до приміщення мерії із купами цього сміття.

Детальніше дивіться у відео за посиланням: www.youtube.com/watch?v=hD06pjRhaI4
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати