У Білій Церкві нагородили переможців турніру RM-CUP VI ім. Андрія Гусіна

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві нагородили переможців турніру RM-CUP VI ім. Андрія Гусіна

28 квітня в Білій Церкві на території Першої гімназії відбулася фінальна гра і нагородження переможців футбольного турніру RM-CUP VI ім. Андрія Гусіна.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, щорічно у турнірі RM-CUP ім. Андрія Гусіна беруть участь близько 300 учасників.

Протягом двох тижнів, за перемогу змагалися 22 шкільні команди з усього міста. До складу команд увійшли найкращі футболісти 7-11 класів.

Отже, у напруженій боротьбі перемогу здобула команда Білоцерківської загальноосвітньої школи № 7 ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова. Друге місце посіла Білоцерківська загальноосвітня школа № 17, а третє — Білоцерківська гімназія № 2.
Кращим гравцем турніру визнано Данила Кухара (БЗШ №7 ),
— кращим захисником — Володимира Михальченка (БЗШ №17 ),
— кращим бомбардиром – Станіслава Василенка (гімназія №2),
— кращим воротарем – Олександра Куриленка (гімназія №2).

Команди нагородили цінними призами, грамотами, медалями та м’ячами. За перше місце команда отримала перехідний кубок. Також подарунки чекали на вчителів фізичного виховання, учні яких здобули призові місця.

Для переможців команд, які посіли І і ІІ місце в турнірі, подарунком від міської влади стане будівництво на території БЗШ №7 та БЗШ №17 майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу.