Білоцерківці показали відмінні результати на змаганнях з шахів

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківці показали відмінні результати на змаганнях з шахів

З 11 по 12 квітня в Білій Церкві в шахово-шашковому клубі ДЮСШ «Юність» відбулися змагання Кубку м. Білої Церкви з шахів.

Про це повідомляє Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.
Головним суддею змагань став Зубов Віктор Севастьянович.

Протягом двох днів учасники виборювали звання чемпіона та Кубок. За шаховими дошками зібралися кращі шахісти серед жінок та чоловіків.

За підсумками змагань володарями Кубків стали Кириченко Віталій Миколайович – майстер спорту України з шахів, президент федерації шахів м. Білої Церкви та його донька Кириченко Світлана – фіналістка Чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років.

Друге місце посіла Заєць Дарина, яка нещодавно виборола в м. Київ І місце в міжнародному турнірі «Київська весна на Оболоні». Дівчина у травні візьму участь у фіналі Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років в місті Миколаїв.
Крім того, друге місце посів Хабічев Валерій, а третє — шахів Вовк Віктор Іванович, який через декілька днів буде відстоювати честь Київщини на Чемпіонаті України з шахів.

Вітаємо білоцерківських шахістів і бажаємо подальших перемог та звершень!