Біла Церква підписала угоду на модернізацію вуличного освітлення у місті

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Біла Церква підписала угоду на модернізацію вуличного освітлення у місті
Вчора, 11 квітня у Білій Церкві підписали Контрактну угоду на модернізацію вуличного освітлення у місті. Так, до кінця поточного року буде замінено освітлення на 84 вулицях, які становлять одну третину від загальної кількості вулиць Білої Церкви.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

За підсумками проведеного тендеру переможцем було визначено ТОВ «Союз –світло Україна». Під час підписання угоди представник генерального підрядника ТОВ «Союз –світло Україна» Дмитро Старовойтов відзначив, що тендер був проведений на високому рівні, за європейськими правилами й цьому передувала кропітка, якісна робота.

Новини Білої Церкви: Біла Церква підписала угоду на модернізацію вуличного освітлення у місті

«Коли ми подавалися на тендер, навіть не уявляли, що конкуренцію нам складуть така кількість компанії. Після розкриття пропозицій, при обранні співвідношення ціна-якість, було виявлено найнижчу пропозицію від європейського виробника Філіпс. Це дійсно якісні світильники, які мають великі технічні можливості, показники енергозбереження та при використанні сприятимуть зниженню автотранспортних пригод та криміногенної ситуації» — сказав Дмитро Старовойтов.

Після підписання угоди «ТОВ «Союз –світло Україна» розпочне розробку проектно-кошторисної документації, постачання та монтажу всього необхідного електротехнічного обладнання для реконструкції вуличного освітлення низки вулиць Білої Церкви.

Новини Білої Церкви: Біла Церква підписала угоду на модернізацію вуличного освітлення у місті
Відзначимо, що нові світильники дозволять місту зекономити споживання до 40% енергоресурсів у порівнянні із поточним рівнем енергоспоживанням. В рамках тендеру в місті буде встановлено близько 2,5 тис. світильників.

Крім того, у Білій Церкві у якості експерименту 40 світильників Філіпс були обладнані на вулиці Осипенка.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати