Чи зможе Біла Церква стати центральним вантажним повітряним хабом і лоукостер-аеропортом?

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Чи зможе Біла Церква стати центральним вантажним повітряним хабом і лоукостер-аеропортом?

У Білій Церкві, в найбільшому місті Київської області, планують до 2020 року відкрити модернізований міжнародний аеропорт, який спеціалізуватиметься на обслуговуванні вантажних і пасажирських перевезень. Він повинен стати центральним вантажним повітряним хабом країни і лоукостер-аеропортом столичного регіону.

Про це повідомляє сайт ЛІГА.net.

Як заявили представники авіакомпанії Ryanair, вони готові розглянути діючий аеропорт у Білій Церкві для виконання польотів з модернізованого аеропорту.

Юридично і фактично аеропорт Білій Церкві буде знаходитися не в Києві, що дозволить в переговорах з іноземними державами трактувати його, як інший, не київський аеропорт. І відповідно, на нього потрібні нові призначення, які не перетинаються з вже існуючими призначеннями на Київ.

Наприклад, між Туреччиною і Україною є договір, за яким між Києвом і Стамбулом умовно авіакомпанії можуть літати не більше 28 разів на тиждень з кожного боку. Якщо зараз всі ці частоти обрані, нічого не заважає домовитися додатково запустити ще по 7 польотів в тиждень на Білу Церкву. І те ж саме з Парижем, Віднем чи Берліном.

Які плюси існують сьогодні?

Новий аеропорт буде створено на базі Комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», який спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті повітряних суден типу Ан-12 і Іл-76. Крім цього, в аеродромі вже є злітно-посадкова смуга. Також, у Білу Церкву досить зручно добиратися з Києва по Одеській трасі.
Крым цього, в Уряді неодноразово заявляли про будівництво концесійної дороги між Києвом та Білою Церквою. В аеропорту є залізнична гілка, тому є можливість організувати тут зупинку приміської електрички, яка буде курсувати до центрального залізничного вокзалу Києва.

Будівництво аеропорту в Білій Церкві дозволило б створити до тисячі нових робочих місць, і ще безпосередньо в регіоні до 15 000 чоловік.

Те, що Міністерство інфраструктури нарешті звернуло увагу на аеропорт Біла Церква, як і на інші регіональні аеропорти (Ніжин, Житомир, Кропивницький, Чернігів), дуже хороший знак. На питання, навіщо будувати новий аеропорт, коли Бориспіль варто з замороженими двома терміналами можна відповісти так: майбутнє є лише у країн, де еліта діє з горизонтом планування мінімум в 10 років. А в авіації, як і в будь-якій складній інфраструктурі, ще далі — 15 і навіть 25 років. Вже сьогодні треба дивитися в майбутнє, представляти, чого хочемо домогтися, і діяти для досягнення цих цілей. Так що зараз саме час реконструювати аеропорт Біла Церква. Більш того, Україна вже спізнюється з цим проектом мінімум на 3-5 років.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати