У Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед дітей та юніорів

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед  дітей та юніорів

Днями у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед дітей, молодших юнаків (11-12 років) та юніорів (18-19 років) в розділах «submission», «tradition» та «full».

Як повідомляє спортивний комітет України, понад 400 юних атлетів із 12 регіонів України взяли участь у турнірі.

Збірна Київської області брала участь в кількості 27 спортсменів з Василькова, Миронівки, Білої Церкви, Володарки, Фастівського району та Фастова.

Відзначимо, що під час турніру були розіграні ліцензії, що дають право на участь у важливих міжнародних турнірах.

За словами головного судді змагань Петра Горюка, розіграш цих важливих ліцензій додав змаганням видовищності, спортивної напруженості та неймовірної концентрації кожного борця.

За підсумками змагань, в категорії «молодші юнаки» першими стали представники Сумської області, другими стала команда Київської області, третіми – спортсмени із столиці.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед  дітей та юніорів

«Взагалі, організацією саме цього чемпіонату займалася Федерація панкратіону Київської області, на їхні плечі лягла вся відповідальність. В Білій Церкві вже не вперше проходить цей чемпіонат і організатори уже були до нього готові. В принципі, умови для проведення таких змагань були більш ніж достатніми. Проте зазначу, що атмосфера на турнірі була не такою святковою як завжди, в зв’язку із подіями в нашій країні. Та все ж, чемпіонату та організаторам я ставлю оцінку «відмінно» — вони постарались максимально якісно та зручно для учасників, в першу чергу, провести важливі змагання і їм це, без сумнівів, вдалося.» — розповів Петро Горюк.

Всі чемпіони та призери змагань увійшли до складу збірних України і здобули право представляти нашу країну на міжнародних змаганнях різних рівнів з панкратіону!
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати