У Київській області зменшилася середня заробітна плата

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Київській області зменшилася середня заробітна плата

В січні середній розмір заробітної плати штатних працівників у Київській області в 2,2 рази перевищив рівень мінімальної заробітної плати і склав 8145 грн. Цей показник на 6,6% менше, ніж в грудні минулого року.

Про це повідомляє сайт «Киеввласть» посилаючись на Головне управління статистики в Київській області.

Так, за одну годину працівниками нараховується 56,55 грн. За статистичними даними, середньооблікова чисельність штатних працівників Київської області в січні 2018р. складала 350,7 тис. чоловік, яким на оплати праці було направлено 2,9 млрд грн.

Рівень оплати праці зменшився від 0,8% у сільському господарстві і до 34,4% в державному управлінні та обороні, обов'язковому соціальному страхуванні. У той же час відбулося збільшення оплати праці — від 4,5% у сфері складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту — до 46,6% у сфері транспорту.

У Київській області у минулому місяці найбільш оплачуваними були працівники складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, промисловості — з виробництва основних фармацевтичних продуктів, фармацевтичних препаратів, заробітна плата яких перевищила середній показник по області 1,9 рази.

Нагадаємо, що мінімальна зарплата в країні на сьогодні складає 3723 грн.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати