Постраждалі учасники Революції Гідності матимуть 75% знижку на комунальні послуги

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Постраждалі учасники Революції Гідності матимуть 75% знижку на комунальні послуги

З 24 лютого вступив у дію Закон України від 14 листопада 2017 року № 2203-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб».

Як повідомляє bc-news, закон було доповнено розділом — «Статус постраждалих учасників Революції Гідності, пільги та гарантії їх соціального захисту».

Так, згідно з документом, постраждалими учасниками Революції Гідності вважаються особи, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

Цим особам передбачені пільги та інші соціальні гарантії: для учасників бойових дій – 75% знижка плати за користування житлом, комунальними послугами та на придбання твердого палива і скрапленого газу в межах норм, передбачених чинним законодавством.
При цьому дія статі не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями Революції Гідності.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 2, 3-ій поверх, каб.306, тел. для довідок (5-22-14).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати