У Білій Церкві перевірять законність споруд, збудованих на території Спасо-Преображенського собору

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві перевірять законність споруд, збудованих на території Спасо-Преображенського собору

Міський голова Геннадій Дикий оголосив про проведення перевірки незаконних споруд, які побудовані на території Спасо-Преображенського собору в Білій Церкві по вул. Гагаріна, 10.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Нагадаємо, що Спасо-Преображенський собор є пам'яткою архітектури національного значення. На думку депутатів міської ради, незаконні споруди на території собору були зведені Білоцерківським єпархіальним управлінням УПЦ МП.

22 лютого під час 47-ї сесії міської ради, депутат Володимир Бабенко виступив з депутатським зверненням стосовно вжиття заходів по збереженню пам’яток архітектури національного значення Спасо-Преображенського кафедрального собору. Сьогодні ці історичні пам’ятки перебувають у тимчасовому користуванні Білоцерківської єпархії УПЦ.
За словами Володимира Бабенко, незаконну забудову здійснила саме Білоцерківська єпархія Української православної церкви Московського Патріархату, а церковники «змінили зовнішній вигляд Микільської церкви, яка ще в 1706 році була побудована гетьманом Мазепою».

Крім цього, депутат повідомив, що отримав відповідь від управління містобудування та архітектури виконкому Білоцерківської міськради, в якому повідомляється, що Білоцерківська єпархія УПЦ МП не отримувала дозволів і не погоджувала кошторисну документацію для проведення будівництва.

Міський голова Геннадій Дикий попросив провести перевірку цих об’єктів і доповісти на наступній сесії, щоб «прийняти обгрунтоване рішення».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати