Зручно, швидко і безпечно: сучасні можливості для підробітку у Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Зручно, швидко і безпечно: сучасні можливості для підробітку у Білій Церкві
Що робить сучасна людина, якій треба замінити змішувач, провести генеральне прибирання, відремонтувати комп’ютер або, наприклад, розробити власний сайт? Шукає виконавців для будь-якої з цих послуг через Інтернет. Якщо оцінювати ситуацію з точки зору людини, що шукає заробіток, виконання послуг приватним замовникам – найзручніший варіант додаткової роботи. Тип паче, що шукати підробіток у Білій Церкві зручно: для цього є спеціалізований сервіс Kabanchik.ua, що об’єднує 50 тисяч зареєстрованих замовників з усієї України. Сучасні жителі міста замовляють послуги переважно через цей сайт.
Новини Білої Церкви: Зручно, швидко і безпечно: сучасні можливості для підробітку у Білій Церкві
Як працює сервіс?
Роботодавців тут називають замовниками, шукачів підробітку – виконавцями, а вакансії мають вигляд завдань. У кожного завдання – чіткі умови: замовник при оформленні вказує, що треба зробити, за які терміни, а також скільки коштів за це отримає виконавець. Зареєстрованим виконавцям навіть не треба витрачати час на пошуки завдань: вони отримують автоматичні сповіщення на пошту або мобільний пристрій (якщо попередньо встановили спеціальний додаток). Тож досить відслідковувати завдання та вчасно подавати заявки на виконання.

Що це за завдання?
Вони охоплюють майже всі напрямки ринку послуг. На сайті сервісу передбачено близько 1000 категорій, які розподіляють всі послуги на окремі напрямки і спеціалізації. Завдяки цьому вибір завдань завжди великий. Передбачені можливості для починаючих і досвідчених, для людей, що можуть приділити підробітку багато часу та для тих, хто може працювати 1-2 години на день. Знайдуть тут роботу і ті, хто шукають домашній заробіток – наприклад, фрілансер або мами у декретній відпустці.

Які послуги замовляють найчастіше?
Одна з лідируючих категорій на Kabanchik.ua – ремонт техніки і, зокрема, ремонт ноутбуків. Маючи відповідні знання, можна виконувати завдання різної складності: від профілактичного чищення комп’ютерів до модульного чи детального ремонту. Є багато інших напрямків послуг, що цікавлять замовників:
● домашній майстер – великий вибір завдань для електриків, сантехників, слюсарів, меблярів та інших спеціалістів;
● квартирний ремонт – завдання різної складності та об’єму: від часткового до комплексного ремонту;
● кур’єрська доставка, послуги промоутера – нескладний підробіток для починаючих з досить непоганою оплатою;
● клінінгові послуги – професійне прибирання: звичайне, генеральне або часткове (наприклад, мийка вікон);
● фріланс – робота для розробників, авторів контенту, дизайнерів та інших спеціалістів;
● ремонт техніки – окрім ноутбуків, на Kabanchik.ua часто замовляють ремонт холодильників: особливо цінуються майстри, що вирішують проблему на місці і швидко.
Новини Білої Церкви: Зручно, швидко і безпечно: сучасні можливості для підробітку у Білій Церкві
Безпечно і безкоштовно
Реєстрація, підтвердження даних, вибір категорій та заповнення профілю: цього достатньо, щоб почати шукати підробіток на сервісі. Всі ці процеси безкоштовні та прості. Додатково можна встановити мобільний додаток для зручного відстеження завдань.
Сервіс гарантує безпеку шукачам підробітку. Зокрема, тут немає відвертих шахрайських завдань, бо їх блокують ще на етапі публікації. Також передбачена опція, що гарантує оплату за роботу: замовник вносить кошти наперед, а сервіс зберігає їх, доки виконавець не впорається з завданням.
Загалом подібний спосіб замовлення послуг і, відповідно, пошуку підробітку – найбільш сучасний та перспективний. Розробники проекту стверджують, що кількість замовників зростає – тож варто звернути увагу на зручну можливість пошуку додаткової роботи в режимі онлайн.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати