В Україні реформують автобусні перевезення. Що зміниться?

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: В Україні реформують автобусні перевезення. Що зміниться?

На українських пасажирів очікує справжня автобусна революція. Нещодавно уряд затвердив зміни до постанови Кабміну про регулярні пасажирські перевезення. Як обіцяють, крім комфорту та безпеки всі автобуси будуть підлаштовані під потреби людей з інвалідністю і стануть більш екологічними.

Як повідомляє сайт «Сегодня», крім вище зазначених нововведень, перевізники на міжобласних маршрутах також повинні бужуть подавати заявки на конкурс. А переможець конкурсу зможе укласти договір на перевезення строком на 5 років. Продовжувати його можна буде автоматично ще на 5 років, однак, лише за умови, якщо за перевізником не буде помічено порушень і якщо він погодиться інвестувати в оновлення транспорту.

Новини Білої Церкви: В Україні реформують автобусні перевезення. Що зміниться?

«Перевага на конкурсі буде надаватися перевізнику, який запропонує автобуси з низькою підлогою, електробуси, автобуси з більшою категорією екологічності (Євро 3 — Євро 6)», — розповідає глава Мінінфраструктури Володимир Омелян.

Крім цього, у документі багато уваги приділяється пасажирам з інвалідністю. Так, до кінця 2019 року на міських та приміських маршрутах не менше 35% автобусів повинні бути обладнані для їх потреб, а з 2020 року — не менше 50%. Людям з інвалідністю дозволили крім колясок і милиць перевозити з собою і собак-поводирів. У автобусах будуть дублювати всю інформацію міжнародними символами, а друковану інформацію пристосують для слабозорих.

Новини Білої Церкви: В Україні реформують автобусні перевезення. Що зміниться?

Автостанції також обладнають з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Зокрема, будуть сповіщати про графік роботи кас і автостанції (зараз тільки відправлення/прибуття), а також, про умови обслуговування людей з інвалідністю.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати