У Білій Церкві батьків випускників ознайомлять з умовами вступу до ВНЗ міста

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві батьків випускників ознайомлять з умовами вступу до закладів вищої та професійно-технічної освіти міста

У Білій Церкві батьків випускників проінформують про умови вступу до закладів вищої та професійно-технічної освіти міста.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик.

«З ініціативи управління освіти і науки з метою системної профорієнтаційної роботи в лютому-березні 2018 року заплановано проведення низки батьківських зборів за участю представників закладів професійно-технічної і вищої освіти міста.» — написав Юрій Петрик.

Так, 6 лютого в БЗШ №7 відбулись перші батьківські збори для батьків випускників шкіл. На збори були запрошені представники закладів вищої і професійно-технічної освіти міста, а саме: Білоцерківського національного аграрного університету, ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей», Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Р.Поповича, технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, ДТПНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу», Білоцерківського медичного коледжу.

Батьків проінформували про умови вступу, терміни подачі документів, перелік спеціальностей, яких навчають у закладах Білої Церкви.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати