ТОВ "Транссіті" (маршрути №22 та №14) протягом 2017 року отримали найбільше скарг від білоцерківців

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: ТОВ Транссіті (маршрути №22 та №14) протягом 2017 року отримали найбільше скарг від білоцерківців

Заступник міського голови Олександр Поляруш, який відповідає за організацію функціонування громадського транспорту в Білій Церкві надав івдповідь на офіційний запит стосовно кількості скарг, отриманих протягом 2017 року, від пасажирів громадського транспорту.

Так, за інформацією сайту «bc-news», незважаючи на найменшу кількість траснпортних засобів на міських маршрутах, найбільше скарг від пасажирів надходить на ТОВ «Транссіті», яке обслуговує маршрути №22 та №14.

Новини Білої Церкви: ТОВ Транссіті (маршрути №22 та №14) протягом 2017 року отримали найбільше скарг від білоцерківців

Крім цього, протягом 2017 року на всіх перевізників Білої Церкви надійшло 235 звернень громадян стосовно якості обслуговування у міських маршрутах: з них 138 письмових звернень та 97 на телефон «гарячої лінії».

Нагадаємо, на початку року в Білій Церкві піднявся тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті. Як відзначили у міській раді, під час нового конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті. Умови конкурсу трішки зміняться в частині забезпечення обов’язкової відеофіксації в салоні автобуса. Це дасть можливість при виникненні конфліктних ситуацій володіти об’єктивною інформацією. Також, відтепер враховуватиметься не інтервал руху між транспортними засобами, а буде визначений чіткий графік похвилинного прибуття автобусів на зупинки. Дані графіки будуть розроблені підприємствами-надавачами послуг із перевезень, доведені до відома населення та чітко дотримуватимуться
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати