У Білій Церкві відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!»

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!»

У Білій Церкві відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!».

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, виставка проходить у виставкому залі бібліотеки №8.

Сотні дитячих робіт, представлені на виставці, заполонили стіни та наповнили навколишній простір щирими дитячими мріями. Зокрема, було представлено 240 робіт юних художників, серед яких були вихованці шкіл мистецтв міста №1, 4, 5, «LORENZO», ЦТДЮ «Соняшник», клубу за місцем проживання «Прометей», Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

У складі журі працювали: Анатолій Павлович Кирилюк, Карина Леонідівна Родіонова, Валерій Андрійович Ружицький.

Отже, у молодшій категорії (5-9 р.) дипломи І ступеня отримали:
— Бойко Марія — за роботу «Зимова дівчинка»
— Кукса Ксенія — за роботу «Рожеві мрії»
— Кривенда Вероніка — за роботу «Павутиння»
дипломами ІІ ступеня:
— Трубій Вікторія — за роботу «Чарівна пісня Русалоньки»
— Семенівська Анастасія — за роботу «Вогні Біг Бену»
— Кулаківська Ольга — за роботу «Чудовий кіт»

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!»
дипломами ІІІ ступеня:
— Кривенда Марія — за роботу «Родинні зв’язки»
— Гриненко Катерина — за роботу «Сови»
— Корнієнко Дарина — за роботу «Зимовий настрій»
У віковій категорії (10-13 р.) перемогу здобули:
— Шабельна Даша — за роботу «Диво-яблучка»
— Семенюк Павло — за роботу «Старовинне місто»
— Сокур Валерія — за роботу «Русалонька»
ІІ місце посіли:
— Моцний Роман — за роботу «Золотий віл»
— Дика Софія — за роботу «Пташечка»
— Бегар Дар’я — за роботу «Соми»

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!»
за ІІІ місце були відзначені:
— Трохимець Юлія — за роботу «Натюрморт»
— Швець Анна — за роботу «У пошуках пригод»
— Глебова Каріна — за роботу «Пташка — оберіг»
У старшій віковій категорії (14-17 років) переможцями стали:
— Григор’єва Віра — за роботу «Натюрморт»
— Баранова Вікторія — за роботу «Підводна фантазія»
— Лещенко Руслан — за роботу «Мій світ»
ІІ місце отримали:
— Темченко Олександра — за роботу «Зелений світ»
— Мала Анна — за роботу «Медузки»
— Тимошова Ірина — за роботу «Натюрморт»
ІІІ місце:
— Кравченко Альона — за роботу «Морські тварини»
— Хохлова Валерія — за роботу «Шторм»
— Гордіюк Марія — за роботу «Кайдашева сім’я»
Всі переможці отримали цінні подарунки та подяки.

Відзначимо, що відвідати виставку можна до 16 лютого у виставковому залі бібліотеки №8 за адресою: вул.Леваневського, 55.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати