Будівництво платної дороги Київ-Біла Церква планують розпочати у 2019 році

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Будівництво платної дороги Київ-Біла Церква планують розпочати у 2019 році

За підрахунками експертів, для того, щоб концесійна дорога окупила себе, потрібно щоб пройшло 25-30 років. При цьому на трасі повинен бути потік з 18 000-20 000 автомобілів. Сьогодні з таким трафіком в Україні існує всього кілька автобанів , повідомляє сайт «Сегодня.ua».

На думку радника голови «Укравтодору» Олександра Кави, будувати концесійні дороги в Україні можна за двома маршрутами: Київ-Біла Церква та Львів-Краковець.

Вартість концесійної дороги Київ-Біла Церква складе приблизно 300 млн доларів, оцінює Кава. Якщо тендер буде проведено у 2018 році, то будівництво дороги хможуть розпочати вже у 2019-му році. Заплатить за дорогу інвестор, оскільки вона є концесійною. Після будівництва він буде стягувати оплату за проїзд, тим самим покриваючи свої витрати.

«Поки ми розглядаємо два варіанти. Перший — це дорога від Львова до польського кордону. Другий — це нова дорога Київ-Біла Церква, за умови, що стара дорога буде безкоштовною альтернативою. І третій варіант, який ми тримаємо в голові — це нова дорога, яка дозволить за дві години доїжджати від Львова до Мукачева », — розповів Кава.

Нових доріг не буде без нового законодавства

Новини Білої Церкви: Будівництво платної дороги Київ-Біла Церква планують розпочати у 2019 році

Однак, для того, щоб побудувати такі дороги в партнерстві з інвестором, Україні потрібно змінити законодавство про концесії.

Один із законопроектів на цю тему, проект закону №6766, вводить поняття гарантії. Держава гарантує виділення землі під будівництво дороги, а компанія зобов'язується побудувати на цій ділянці автобан. Крім цього, компанії уряд гарантує, що потік автомобілів на дорозі буде на рівні, який забезпечить прибутковість проекту. Якщо ж потрібного трафіку не буде, компенсувати збитки потрібно буде із держбюджету. Компанія-будівельник буде володіти платною трасою 25-30 років. Після цього дорога перейде державі. При цьому концесіонер зможе брати гроші за проїзд на своїй дорозі. Також компанія може заробляти на придорожньої інфраструктури: заправках, СТО, кафе, кемпінгах і т.д.

Ще один законопроект дозволить будувати концесійну дорогу державі в партнерстві з бізнесом і використовувати три різні моделі оплати за користування нею.

«Будуть можливі три варіанти оплати за проїзд концесійної дорогою. Перший, коли платить тільки водій. Таких проектів буде мало. Переважно буде мікс, коли водій буде платити стільки, скільки може заплатити — це буде визначати Кабінет міністрів. Кабмін буде встановлювати тарифну сітку. Це робиться щоб захистити людей від високих цін. Тоді, наприклад, водій платить долар, а різницю — все що не вистачає — за рахунок дорожнього фонду. Можливий варіант, коли не буде безкоштовною, але буде оплачуватися винятково з Дорожного фонду», — розповідає Тарас Бойчук.

За словами експертів, у українців залишиться альтернатива – поїхати по дорозі зі швидкістю 130 км, або поїхати по альтернативній (безкоштовній) дорозі зі швидкістю 70 км.

«Людина повинна розуміти, що доплачує за швидкість. Для деяких людей час дуже важливий. Час — гроші. Власне, така мотивація використовувати концесійну дорогу", — наголошує експерт.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати