У Білоцерківській бібліотеці №6 організували цікаве дозвілля для дітей

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білоцерківській бібліотеці №6 організували цікаве дозвілля для дітей

У Білоцерківській бібліотеці-філіалі №6 читачам допомагають поринути в атмосферу новорічних забав. Так, для відвідувачів бібліотекари підготували цікаві зимові розваги і сюрпризи, які не давали дітям нудьгували у період зимових канікул.

За інформацією Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи, на відкриття виставки-конкурсу Новорічно-Різдвяних листівок завітали маленькі художники зі своїми батьками.

Різноманітні роботи, представлені на виставці вразили не тільки дітей, а й дорослих. Роботи були виконані в різних стилях декоративно-ужиткового мистецтва. Декупаж, аплікація, топіарій, квілінг, енкаустика – все це можна було побачити на виставці. Вихованці ДНЗ №27 представили 40 робіт, не відстали від них і читайлики груп «Пізнайко» та «Сонечко» ДНЗ №8. Всі учасники виставки отримали заохочувальні призи та солодощі. Відзначимо, що п’ятеро конкурсантів стали дипломантами міського конкурсу «Нова радість стала».

Новини Білої Церкви: У Білоцерківській бібліотеці №6 організували цікаве дозвілля для дітей

Також, у бібліотеці відбувся конкурс колядок «Котилася містом коляда» на який завітали знавці та шанувальники українських колядок. Наймолодша – чотирьохрічна Марічка Алимова, найстарша – дванадцятирічна Катерина Лукіянец. Кожен учасник отримав солодкі призи.

Новини Білої Церкви: У Білоцерківській бібліотеці №6 організували цікаве дозвілля для дітей

Також, присутні взяли участь у конкурсах, під час яких проявили спритність, інтелектуальний та творчий потенціал.

Дітлахи ДНЗ №8 підготували сюрприз для працівників бібліотеки. Вони завітали у книгозбірню разом із вихователями, дружно заколядували за що отримали солодощі від працівників бібліотеки.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати