В період новорічних свят Білоцерківські поліцейські склали 47 протоколів

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: В період новорічних свят Білоцерківські поліцейські склали 47 протоколів

В період з 1 по 9 січня білоцерківські правоохоронці склали 20 протоколів за ст.178 КУпАП… (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), 10 протоколів за ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство), 9 протоколів за ст.175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та 8 протоколів за ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Про це повідомляє в.о. начальника Білоцерківського відділу поліції Андрій Ткач.

Так, протягом новорічних свят поліцейські забезпечували публічну безпеку та охорону громадського порядку в місцях найбільшого скупчення людей біля міських ялинок на масиві Леваневського, мікрорайону Піонерська та в центрі міста — парку ім. Тараса Шевченка. Також, була проведена профілактична робота щодо недопущення правопорушень.

Поліція Білої Церкви ще раз нагадує водіям, що з 1 січня дозволена швидкість руху у населених пунктах знизилася з 60 до 50 км/год. У зв'язку зі зниженням температури, можливими опадами у вигляді снігу водіям слід бути уважними та обережними.

Пам’ятайте, що більшість правопорушень таких як хуліганства, бійки, сімейні та побутові конфлікти та інші люди скоюють, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Тому не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

BcUs
Люди вправно, спокійно і впевнено роблять те, для чого вони призначені та за що одержують заробітну платню. Достойний приклад для наслідування депутатами, урядовцями і т. ін.

Коментувати