У клубах за місцем проживання привітали дітей із новорічними святами

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У клубах за місцем проживання привітали дітей із новорічними святами

З початком зимових шкільних канікул у дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання стало ще людніше та веселіше. Малеча і підлітки кожного дня приходять сюди, щоб провести своє дозвілля цікаво, змістовно та весело.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, 28 грудня в клубі за місцем проживання «Прометей» відбулася міжклубна новорічна святкова програма «Зимовий вернісаж» та виставка робіт вихованців ЦДЮК за місцем проживання «Дивосвіт».

На дітей чекали чарівно прикрашена зала, пісні, казкові герої та веселі ігри. Захоплюючу новорічну казку для всіх присутніх підготували вихованці студії художнього слова «Мікрофон». На свято завітали Дід Мороз і Снігуронька, які танцювали з дітьми біля ялинки та проводили веселі конкурси.

Новини Білої Церкви: У клубах за місцем проживання привітали дітей із новорічними святами

Тематичні вокальні та хореографічні номери підготували вихованці музично-вокальної студії «Контакт», вокальної «Зразкової аматорської студії «Контакт+» та дитячого хореографічного «Зразкового аматорського колективу «Надія».

В фойє клубу була представлена тематична новорічна виставка, на якій було представлено в різноманітних техніках безліч виробів: іграшки, атрибути, листівки, колажі, картини та малюнки, ляльки-мотанки та швейні вироби.

На завершення свята всі вихованці клубу отримали новорічні подарунки.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати