90 грн за пачку. Ціни на сигарети в Україні зростуть

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: 90 грн за пачку. Ціни на сигарети в Україні зростуть

В Україні очікується подорожчання тютюнових виробів. Акцизний податок на сигарети став основною статтею додаткового доходу в державному бюджеті на 2018 рік.

Так, зміни в Податковому кодексі України передбачають підвищення акцизного збору на тютюнові вироби.

За рахунок збільшення акцизу влада планує отримати 12,4 млн грн додаткових бюджетних коштів. Всього «за» зміни до Податкового кодексу проголосували 252 депутати.

У 2018 році акцизна ставка за 1000 сигарет із фільтром зросте майже на 20% (з 21 євро до 25,84 євро). Це говорить про те, що в середньому одна пачка сигарет подорожчає на 7 гривень.

Поступово розмір податку буде збільшуватися щорічно і у 2025 році складе 90 євро за тисячу штук.

Як підрахували експерти, такий рівень податкових відрахувань призведе до значного подорожчання сигарет в Україні – ціна пачки найдешевших тютюнових виробів до 2025 року може скласти 80-90 грн.

Джерело: znaj.ua
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

SergeyNechiporenko
Интересно, а обезьяна сможет таким образом бюджет наполнять? Я уверен, что сможет. Задолбали уже акцизы поднимать!!! Поднимите свои жопы, верните народу стыренное бабло и пиздуйте на все 4 стороны с Украины!
BcUs
Ця проблема зачіпає інтереси дуже багатьох людей. Може таке статися, що дехто і покине палити внаслідок підвищення цін, і таким чином збереже своє здоров'я. Але коли значна частка надходжень до бюджету країни формується за рахунок такої «турботи» — це дещо неправильно.
BcUs
Всіх форумчан вітаю з Новим 2018 роком. Щастя Вам, миру, добра, достатку та успіхів завжди, скрізь і в усьому.

Коментувати