У Білій Церкві відбувся інвестеційний форум

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

5 грудня в Білій Церкві проходив форум «Біла Церква Інвестиційна», організатором якого виступила «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь представники міської влади, бізнесу, керівники місцевих банківських установ, гості з міст Фастів, Київ, Тростянець, бізнесмени з КНР та білоцерківці, причетні до розвитку підприємництва у місті.

За словами заступника міського голови Валерія Гнатюка, одним із пріоритетів міської влади є робота над створенням привабливого інвестиційного клімату в Білій Церкві. Для цього міська влада з цією метою та виконавчий комітет прийняли ряд рішень та розробили комплексні схеми розміщення різних об’єктів, які спрямовані на розвиток підприємництва й створення належних умов для ведення прозорого бізнесу.
«Я переконаний, що за підсумками цієї бізнес-платформи буде підписано не одну угоду про наміри щодо подальшої співпраці між представниками бізнесу, міської влади й банківських установ та будуть висловленні пропозиції й зауваження щодо вже існуючих програм»,- сказав Валерій Гнатюк.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

На думку головного спеціаліста управління інвестиційної діяльності Київської ОДА Валентина Ковтун, Біла Церква є лідером Київського регіону щодо сприяння інвестиційному клімату.
Під час заходу директор Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви Ірина Бистрова розповіла учасникам бізнес-платформи про напрацювання підприємства щодо формування сприятливого інвестиційного клімату в Білій Церкві.
Ірина Бистрова презентувала присутнім Інвестиційний паспорт міста Біла Церква, який був розроблений на основі вивченого досвіду успішних європейських міст.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

Сьогодні міська влада розробила та затвердила ряд документів, які допоможуть залучити інвестиції в місто. Зокрема:

— затверджено Стратегію розвиту Білої Церкви до 2025року;
— створено Агенцію стратегічного розвитку Білої Церкви;
— затверджено Програму розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Біла Церква на 2017-2018 роки, яка передбачає розвиток малого та середнього підприємництва, залучення інвестицій та ін.

Агенція стратегічного розвитку спільно із управлінням економіки міської ради розробили каталог підприємств Білої Церкви та району, в якому підприємці мають можливість продемонструвати себе.

Також, було розроблено Інвестиційний паспорт, а для того, аби бути інтерактивним та доступним цілодобово – створено Інвестиційний портал Білої Церкви. Сьогодні портал розмістили на сайті Агенції і він працює в тестовому режимі. З 2018 році планується, що він буде самостійним ресурсом.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

Виконавчий директор Індустріального парку «Біла Церква» Андрій Бринзило ознайомив присутніх із можливостями, які надає парк для інвесторів та бізнесу, поінформував про роботу щодо залучення інвесторів та початок втілення перших проектів на території парку.
Директор Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу Сергій Кандауров ознайомив із стратегією розвитку підприємства як важливої складової бізнес-інфраструктури регіону.

Після завершення форуму, всі учасники мали можливість поспілкуватися в невимушеній атмосфері.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати