У Білоцерківській міській раді провели співбесіди з кандидатами на заміщення 5-ти посад

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білоцерківській міській раді провели співбесіди з кандидатами на заміщення 5-ти посад

29 листопада у Білій Церкві відбулись співбесіди з кандидатами на заміщення п’яти вакантних посад. Співбесіди проходили після письмового іспиту для кандидатів.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Під час іспиту кандидатів перевіряли на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Конкурсна комісія поспілкувалася з кожним із кандидатів. Претенденти розповідали про своє бачення подальшої діяльності на посаді та надавали аргументи, які будуть сприяти підвищенню ефективної діяльності управлінь.

Отже, відповідно до проколу конкурсної комісії №11/17 від 01 грудня 2017 року міському голові було рекомендовано призначити на вакантну посаду:

заступника начальника відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради — Охрімчук Людмилу;
головного спеціаліста служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради -Тетерук Ірину;

спеціаліста відділу зовнішньої реклами управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради — Ганнич Ганну;

— на посаду державного соціального інспектора відділу нагляду та контролю управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці — Москалець Ларису;

— на посаду спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці — Ткаченко Наталію.

Варто відзначити, що всі конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь міської ради сьогодні проходять відкрито.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати