Активну молодь Білої Церкви нагородили Премією Білоцерківської міської ради

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Активна молодь Білої Церкви отримала Премію Білоцерківської міської ради

Активна молодь Білої Церкви отримала Премію Білоцерківської міської ради за внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Так, за інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, вчора, під час засідання депутати підтримали рішення «Про присудження Премії Білоцерківської міської ради за внесок
молоді у розвиток місцевого самоврядування».

Згідно з цим рішенням премія присуджена:

Гороховій Маргариті – голові молодіжного громадського об’єднання ТАСО (Teenage Activists Cooperation – Товариство Підлітків Активістів) – за активну громадську позицію, ініціативу, творчий пошук, досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади міста, широке залучення молоді до суспільного життя та підвищення її ролі в громадському житті Білої Церкви.
Білоцерківській міській молодіжній громадській організації «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова – Юхименко Юрій) – за активне сприяння процесам розвитку місцевого самоврядування, досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань територіальної громади Білої Церкви та створення умов для виховання і розвитку молодого покоління шляхом реалізації в місті проекту: Літній мобільний табір «А у нас у дворі».
Під час засідання депутати також прийняли міську програму оздоровлення та відпочинку маленьких білоцерківців у 2018 році.

Варто відзначити, що станом на 10 жовтня 7797 дітей були оздоровлені за рахунок різних фінансових джерел, передбачених законодавством України. З них -1398 дітей міста були забезпечені послугами оздоровлення, 6399 – відпочинку. З них – 192 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 271 дитина-інвалід; 927 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 99 дітей внутрішньо переміщених осіб, 597 дітей учасників АТО.

У 2017 році з міського бюджету на дитячу оздоровчу кампанію виділили 2 924 тис. грн, що дало можливість охопити послугами з оздоровлення та відпочинку 2082 дітей міста й забезпечити роботу 15 пришкільних таборів денного перебування на базі навчальних закладів міста.

У 2018 році програму оздоровлення та відпочинку дітей ця програма також буде реалізовуватись.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати