Студентам заднім числом підвищили стипендії: нові розміри всіх виплат

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Студентам заднім числом підвищили стипендії: нові розміри всіх виплат

Минулого тижня, 8 листопада Кабінет міністрів спільно з Міністерством фінансів, Міністерством освіти і науки прийняли рішення щодо підвищення стипендій студентам.

Зараз стипендія студентів становить від 800 до 2 000 грн в залежності від типу навчального закладу.

Як повідомляє сайт «Сегодня», стипендії будуть перераховані з 1 листопада

«Повідомляю, що з 1 листопада всі стипендії в країні, і соціальні, і академічні, будуть підвищені. Підвищення буде в обсязі 18%», — розповів Володимир Гройсман. За його словами, таке рішення спрямоване на підтримку українського студентства.

Стипендії перерахують з 1 листопада, а підвищення складе 18% і торкнеться, як академічних, так і соціальних виплат учням вузів.

Таким чином, академічна стипендія буде складати:

— для учнів ПТУ — 490 грн;
— для студентів вузів I-II рівня акредитації, які навчаються на молодшого спеціаліста або бакалавра: звичайна — 980 грн, підвищена — 1250 грн;
— для студентів вузів III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються на — бакалавра, спеціаліста або магістра: звичайна — 1300 грн, підвищена — 1660 грн.

Також збільшиться соціальна стипендія:

— для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто залишився без батьків в період навчання у віці 18-23 років, в ПТУ — 1180 грн, у вузах — 2360 грн;
— для інших осіб, які мають відповідні пільги, в ПТУ — 450 грн, у вузах III акредитації — 890 грн, у вузах III-IV акредитації, наукових установах — 1180 грн.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати