Перевищив у місті швидкість 50 км за годину — заплати 3400 гривень штрафу!

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Перевищив у місті швидкість 50 км за годину — заплати 3400 гривень штрафу!

10 листопада Кабінет Міністрів підтримав ініціативи МВС щодо обмеження максимальної швидкості в містах з 60 до 50 кілометрів на годину та підвищення штрафів за окремі порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомляє сайт Ужгород.net

Також, за порушення правил дорожнього руху водіями у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням правил керування транспортними засобами від 5 до 10 років.

Максимальна швидкість транспорту у населених пунктах обмежать до 50 км на годину:

«Максимальну швидкість руху у населених пунктах ми пропонуємо встановити на рівні 50 кілометрів», — відзначив Арсен Аваков.

Така швидкість, на думку міністра, є оптимальною для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху.

«Встановлено, що при зменшенні максимально допустимої швидкості з 60 до 50 кілометрів на годину кількість ДТП, зокрема з тяжкими наслідками суттєво зменшується», — сказав Аваков.

Окрім цього, планується підвищення штрафів за керування транспортними засобами особами, які не мають на це право та позбавлені такого права. За таке правопорушення пропонують встановити штраф у розмірі понад 10 тисяч гривень. За перевищення швидкості більше ніж на 50 кілометрів на годину будуть штрафувати в 3400 гривень. Крім цього, пропонується суттєво підвищити штраф за залишення місця ДТП.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати