Молодіжний уряд Білої Церкви зосередиться на екології та громадському бюджеті

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Молодіжний уряд Білої Церкви зосередиться на екології та громадському бюджеті

9 листопада молодь Білої Церкви під час чергового засідання ухвалила проект програми Молодіжного уряду міста.

За інформацією прес-служби Білоцерківсьокї міської ради, заступником уряду була затверджена Марина Синиця — представник відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради, секретарем обрали Катерину Дорошенко — голову міської студентської ради.

Також, під час засідання члени Молодіжного уряду схвалили за основу проект програми дій на наступні два роки каденції, в якій передбачається можливість внесення змін та доповнень.

Для здійснення роботи уряду було створено комісії та затверджено їх склад. Зокрема, були створені наступні комісії:

— з питань культури та дозвілля;
— інформаційного супроводу та зв’язків з громадськістю;
— благоустрою та екології;
— спорту;
— національно – патріотичного виховання.

Найближчим часом члени Молодіжного уряду приділять увагу екологічним заходам, підготовці до участі у громадському бюджеті міста, розробці та винесенні на розгляд Білоцерківської міської ради проекту Програми по вдосконаленню роботи з дітьми та підлітками Білої Церкви за місцем проживання в позашкільний та позанавчальний час, популяризації якісного вуличного мистецтва, залучення більшої кількості талановитої молоді міста до участі у щорічному фестивалі вуличного мистецтва «Вільна стіна» тощо.

Варто відзначити, що члени Молодіжного уряду брали участь у міській акції по розчистці острова «Дитинство», яка відбулася на цих вихідних, 11 листопада.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати