У Білій Церкві неналежне виконання батьківських обов’язків призвело до загрози здоров’я дітей

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві неналежне виконання батьківських обов’язків призвело до загрози здоров’я дітей

Вчора, 8 листопада комісія з питань захисту прав дитини розглянула 18 заяв, що надійшли від білоцерківців та клопотань закладів і установ з питань захисту прав та інтересів дітей, в тому числі 6 заяв про позбавлення батьків батьківських прав щодо їх дітей.

Так, за інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, у зв’язку з ухиленням від виконання батьківських обов’язків по вихованню та матеріальному забезпеченню своїх малолітніх дітей комісія прийняла рішення щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав.

За інформацією комісії з питань захисту прав дитини, в Білій Церкві деякі батьки-чоловіки ухиляються від матеріального забезпечення своїх дітей. Заборгованість по сплаті аліментів в деяких випадках перевищує 50 тисяч гривень. Вперше в Білій Церкві комісія розглянула спільну заяву від двох матерів щодо позбавлення батьківських прав їх колишнього чоловіка стосовно малолітніх синів кожної з них.

Також було розглянуте питання неналежного виконання батьківських обов’язків з виховання дітей, що призвело до загрози їх здоров’ю. Так, у зв’язку зі складними обставинами життя батькам рекомендували вернутися за допомогою до психологічної служби центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

На виконання ухвали суду комісія розглянула спір між батьками про виховання дитини та встановила порядок участі батька у вихованні сина.

За результатами засідання комісія підготувала 7 проектів рішень органу опіки та піклування, які будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, та 8 висновків органу опіки та піклування з питань що стосуються виховання або захисту прав дітей.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати