10 листопада в Білій Церкві відбудеться обговорення детального плану території - «Залізничне селище»

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: 10 листопада в Білій Церкві відбудеться обговорення детального плану частини території - «Залізничне селище»

Вчора, 5 листопада міський голова Геннадій Дикий в ході прес-конференції запросив білоцерківців взяти участь в обговорені детального плану частини території — «Залізничне селище» в місті Біла Церква.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Варто відзначити, що детальний план територіх був розроблений на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на освнові Генерального плану міста Біла Церква.

«Рік тому у соціальних мережах була поширена провокаційна інформація щодо подальшого планування територій мікрорайону «Залізничне селище», що викликало резонанс серед жителів. Зараз проведені необхідні заходи, розробленодетальний план цієї частини міста. Тож прийдіть і візьміть участь у обговоренні та висловіть свої пропозиції»,- наголосив міський голова.

Ознайомитись з детальною інформацією щодо даного питання можно на офіційному сайті міської ради у розділі «Актуально». Також ознайомитись з детальним планом можна у приміщенні холу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бул.Олександрійський, 75.

У Білій Церкві 10 листопада о 16-00 у великому залі Білоцерківської міської ради відбудеться презентація проекту плану частини території«Залізничне селище».

До 3 грудня білоцерківці можуть запропонувати свої зауваження та пропозиції у письмовому вигляді за адресою: 09100, м. Біла Церква, бул.Олександрійський, 75, прим. 134, каб.11.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати