У Білоцерківській міській раді звільнили всіх заступників міського голови, секретаря та всіх членів виконавчого комітету

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білоцерківській міській раді звільнили всіх заступників міського голови, секретаря та всіх членів виконавчого комітету

Сьогодні, 26 жовтня в Білоцерківській міській раді розглянули всього три питання, серед яких були проекти рішень по звільненню з займаних посад всіх заступників міського голови, секретаря МР Бориса Смутка та всіх членів виконавчого комітету.

Про це повідомляє сайт probc.tv.

Як відзначив міський голова Геннадій Дикий, у випадку, якщо депутати підтримають ці рішення – робота міської влади буде заблокована, а це як раз у той час, коли у місті йде інтенсивний запуск опалення в житлових будинках, підготовка всіх відділів та управлінь до зимового періоду.

Також, Геннадій Дикий припустив думку, що таке рішення могло бути «запущене з верху», тобто від провладних партій з боку уряду України. Таку думку підтверджує факт, що під час засідання були присутні депутати від всіх партій, крім Самопомічі та Батьківщини.

Відзначимо, що з ініціативою зняття секретаря міської ради виступив безпартійний депутат В. Бабенко, а щодо зняття заступників міського голови — О. Оріховський, член партії економічного відродження України, головою якої в Білоцерківській міській раді є колишній мер Білої Церкви Василь Савчук.

Депутат В. Кошель виступив з пропозицією звільнити всіх членів виконавчого комітету. Як відзначив Голова фракції «Опозиційний блок» А. Король, проект рішення про зняття з займаних посад членів виконкому не відповідає чинному законодавству, і за нього можна буде голосувати, коли із проекту рішення приберуть прізвище В. Гнатюка.

Варто відзначити, що у випадку, якщо дані проекти наберуть 28 або більше голосів, то міський голова Геннадій Дикий не зможе накласти вето на ці рішення. За зняття з посад членів виконкому проголосували 26 депутатів, 2 утримались та 2 проголосували проти. Міський голова зазначив, що буде вимушений заветувати це рішення.

Також, під час засідання депутати, шляхом таємного голосування, відсторонили від займаної посади секретаря міської ради Б. Смутка. За це рішення проголосувало 24 депутати.

Також, 22 голосами депутати відсторонили від займаних посад всіх заступників міського голови. Це: І. Новогребельська, В. Гнатюк, О. Настіна, С. Пахольчук, В. Хмурич, С. Постівий.
Варто зазначити, що на всі рішення депутатського корпусу може накласти вето міський голова.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Advokat
Бездарне створіння, колишній Хмер міста, С@вчук піднімає кіпіш в раді, щоб його не хлопнули за примарну «Школу мистецтв» ?!

Коментувати