У Білій Церкві в двох багатоповерхівках згоріли електрощитові

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві у багатоповерхівці згоріло дві електрощитові

Вчора, 5 жовтня о 18:02 оперативно-диспетчерська служба Білоцерківського району отримала повідомлення про загорання у під’їзді житлового будинку по вулиці Східна.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві у багатоповерхівці згоріло дві електрощитові

На місце події були направлені рятувальники 4-ї та 1-ї ДПРЧ м. Біла Церква. Як було встановлено пожежниками, внаслідок короткого замкнення сталось загорання в електричному щитку. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежа була повністю ліквідована о 18:10.

Ще один випадок загорання поверхового електричного щитка стався 3 жовтня по вул. Леваневського, 22. Як повідомляє КП БМР ЖЕК 7, в під’їзді №7 на першому поверсі сталося загоряння електричного щитка внаслідок перенавантаження електричних мереж.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві у багатоповерхівці згоріло дві електрощитові

Відповідно до Правил користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999р. №1357 (із змінами від 20.09.2016 року) в Договорі між споживачем і енергопостачальником обов’язково зазначається величина потужності, яка не може бути вищою за потужність передбачену технічними умовами електромережі споживача. Дозволена потужність на споживання електроенергії по квартирах житлових будинків складає від 1,3 кВт до 3,0 кВт.

Одночасне вмикання побутових електроприладів великої потужності призводить до перевантаження електричних мереж і, як наслідок, виникнення пожеж в поверхових електрощитках, на електрообладнанні в квартирі та псування побутових електроприладів.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати