На Білоцерківщині стартував місячник добровільної здачі зброї

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині стартував місячник добровільної здачі зброї

Білоцерківський відділ поліції розпочав оперативно-профілактичну операцію «Зброя та вибухівка». Операція проводиться з з 06 вересня по 06 жовтня з метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Білої Церкви та Білоцерківського району.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції.

Під час операції білоцерківські поліцейські будуть працювати над виявленням та вилученням з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриттям злочинів, скоєних з використанням зброї, припиненням діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Поліція Білої Церкви звертається до всіх білоцерківців та просить негайно інформувати поліцію щодо осіб в користуванні яких перебуває незареєстрована зброя та місць незаконного зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Згідно з чинним законодавством, особи, які добровільно здадуть незареєстровану зброю, а також вибухові речовини, звільняються від відповідальності.

Як відзначив начальник Білоцерківського відділу поліції Сергій Возненко, у випадку, якщо зброя, боєприпаси або інші заборонені речовини будуть вилучені у громадян правоохоронцями, власники нестимуть кримінальну відповідальність (позбавлення волі на строк до 7 років).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати