Осінь змін: що чекає на українців та їхні гаманці

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Блог  user_bc: Осінь змін: що чекає на українців та їхні гаманці

Пенсіонерів очікує підвищення пенсії й буде ще один додатковий вихідний.

Вже завтра наступить перший день осені… Хтось піде вчитись, у когось перший робочий день, а хтось вийшов на пенсію. Однак, осінні зміни та реформи торкнуться всіх українців.

Про це повідомляє «ТСН».

Згідно з прогнозами економістів восени всіх українців чекає зростання курсу долара на 1,5-2 гривні. Сьогодні ж офіційний курс долара від Нацбанку становить 25 із половиною гривень.

Восени підвищяться пенсії. Влада вже анонсувала підвищення пенсій з 1 жовтня. Як відзначив міністр соціальної політики Андрій Рева, більше одного мільйону українців зможуть отримати надбавку більше 1 000 гривень. А ще для 2 млн людей сума пенсії збільшиться від 500 до 1000 грн.

Однак, разом з пенсіями можуть зрости й тарифи. За прогнозами експертів, в жовтні очікується подорожчання газу на 20%. На сьогодні один кубометр блакитного палива коштує 6,9 грн. Але, відповідно до постанови Кабміну, цей тариф повинен переглядатися два рази на рік.

В Україні почнуть видавати ID-паспорти з електронним цифровим підписом
Вже з початком осені, українці матимуть можливість оформити нові внутрішні паспорти у вигляді електронної карти з електронним цифровим підписом. Нові ID-паспорти дозволять громадянам швидше отримувати соціальні та бізнес-послуги.

Серед цих змін є і позитивні новини. На День захисника України знову будуть затяжні вихідні. На цей раз, українці відпочиватимуть три дні – від 14 до 16 жовтня.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати