Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківська футбольна команда «Рух молоді» виграла у «Атлета» матч на турнірі Київської області

8 та 9 серпня у Білій Церкві відбувся турнір Київської області з футболу серед юнаків 2009 року народження.

Про це повідомляє сайт Bc-sport.

Змагання проходили на футбольному полі Рух Молоді, на базі гімназії №1. Дві команди з м. Біла Церка («Рух молоді» та «Рось») та шість команд з м. Київ взяли участь у турнірі.

В 1/4 фіналу команда «Рось» програла команді «Атлет» і змогла зайняти у підсумку лише 6-те місце.

ФК «Рух Молоді» дуже впевнено почували себе на полі і в напруженій грі виграли у команди «ДЮСШ-Колос» з рахунком 2-1 та змогли пройти в ½ фіналу де з легкістю потрапили до фіналу перегравши команду «Вертикаль» з Обухова з рахунком 4-0.

У фіналі білоцерківська команда «Рух молоді» зустрілася з київським «Атлетом». Перший тайм закінчився з рахунком 3-2 на користь команди «Рух Молоді». Другий тайм був більш напруженим, трибуни емоційно підтримували свої команди. Однак жодна команда не змогла забити гол у ворота, тому гра закінчилася з рахунком 3-2 на користь команди з Білої Церкви «Рух молоді».

Вітаємо юних білоцерківських футболістів та бажаємо подальших спортивних перемог та звершень!