Стало відомо, як буде проходити ЗНО у 2018 році

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Стало відомо, як буде проходити ЗНО у 2018 році
Для випускників готують три нововведення
У 2018 році ЗНО випускники будуть здавати не тільки випускники шкіл, а й випускники профтехучилищ і коледжів. Зміни також торкнуться вступників до магістратури.

Про це під час прес-конференції заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій, повідомляє сайт Сегодня.ua.


Починаючи з 2018 року ЗНО з української мови будуть складати усі випускники коледжів та профтехучилищ. Як відзначив Карандій, це дасть можливість оцінити рівень підготовки не тільки в школах, а й в профтехучилищах та коледжах.

Найбільші зміни торкнуться тестів з іноземної мови. Вони будуть побудовані для перевірки досягнення випускниками рівнів В1 і В2. На перший рівень перевірять школярів неспеціалізованих шкіл. На рівень В2 — учнів шкіл, де іноземна мова вивчають поглиблено. Також з'явитися перевірка на сприйняття мови на слух — аудіювання. Крім того, англійська у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання доведеться здавати всім вступникам на магістратуру.

Також з 2018 року планують ввести можливість проходити ЗНО для випускників з проблемами зору. Для цього адаптують тести з української мови, математики та історії України.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати