У Білій Церкві для учасників АТО провели психологічні тренінги

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбулися зустрічі з учасниками АТО та їх сім'ями

Минулого тижня у Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей» відбулось дві зустрічі з учасниками АТО та їх сім’ями.

На першу зустріч були запрошені члени сімей учасників АТО. На зустріч завітала фахівець Психологічної кризової служби Києва Тамара Блекот. В атмосфері довіри дружини та матері учасників бойових дій отримали корисні поради та поділилися своїми переживаннями. Тамара Блекот детально розповіла як упоратися із власними переживаннями, страхами, емоційною втомою та як поводитися під час спілкування з синами і чоловіками, які повернулися із АТО, як лікувати завдані їм війною емоційні та психологічні рани тощо.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбулися зустрічі з учасниками АТО та їх сім'ями

Друга зустріч із учасниками АТО пройшла за принципом «рівний – рівному». Психолог Ольга Росохач та волонтери ГО «Захист інтересів ветеранів, інвалідів, учасників АТО» підготували для учасників АТО цікавий тренінг під час якого були продемонстровані вправи для зняття стресу, нервової напруги й повернення самоконтролю, були також «смачні» та гумористичні вправи.

Атмосфера аудиторії була позитивна, учасники активно приймали участь у обговоренні тих чи інших психологічних вправ, висловлювалися та аналізувалися власні думки, почуття та мотиви до активізації внутрішніх ресурсів.

Джерело: Офіційний сайт міської ради та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати