Борги за комунальні послуги не впливають на призначення субсидії

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Борги за комунальні послуги не впливають на призначення субсидії

На оформлення субсидії не впливає заборгованість з комунальних послуг під час першого звернення. Таким чином, держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом одного року вирішити питання з накопиченою раніше заборгованістю за комунальні послуги.

У випадку, коли родина на протязі року не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги. В такому випадку відбудеться автоматичне продовження субсидії на наступний рік.

Надавачі комунальних послуг будуть передавати інформацію про заборгованість споживачів управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

Нагадаємо, вже з 1 травня в Україні почала діяти оновлена програма житлових субсидій. На основі всіх змін управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради у травні проведе перепризначення субсидій на 2018 рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Якщо у одержувача субсидії буде двомісячна заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, на наступний період (2017-2018 р.р.) субсидія буде призначатись за умови погашення заборгованості або оформлення договору реструктуризації боргу.
У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Джерело: Офіційний сайт міської ради та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати