Головні новини Білої Церкви: міський конкурс на кращу клумбу та реконструкційні роботи в межах р. Протока

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Головні новини Білої Церкви: міський конкурс на кращу клумбу, реконструкційні роботи в межах р. Протока та увіковічення пам’яті загиблого учасника АТО

Вчора, 23 травня під час засідання виконавчого комітету міської ради було прийняте рішення щодо проведення міського конкурсу на кращу клумбу до Дня міста.

Конкурс запланований на 05-07 вересня 2017 року.

Всі підприємства, організації, установи, учбові та медичні заклади, заклади торгівлі та побутового обслуговування Білої Церкви будуть запрошені прийняти участь у конкурсі.

Новини Білої Церкви: Головні новини Білої Церкви: міський конкурс на кращу клумбу, реконструкційні роботи в межах р. Протока та увіковічення пам’яті загиблого учасника АТО

За вимогами конкурсу клумба має розташовуватись на прилеглих територіях конкурсантів.
За розробку положень конкурсу відповідатиме Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради. До 1 липня 2017 року будуть затверджені відповідні правила та положення.

Виконавчий комітет білоцерківської міської ради під час засідання також затвердив проектно-кошторисну документацію.

Зокрема, з метою захисту від підтоплення житлових будинків та присадибних ділянок, які розташовані в межах річки Протока, затверджено кошторис реконтсрукційних робіт для покращення екологічного стану та гідрологічного режиму річки від вул. Крутогірна до вул. Івана Кожедуба (колишня Петра Запорожця) на загальну суму майже 5,5 млн. грн.

Під час засідання депутати також прийняли рішення про увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Владислава Макарова шляхом встановлення меморіальної дошки на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11.

Джерело: Офіційний сайт міської ради та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Rekhash
Nice post!..good information,it is really helpful..it really impressed me alot and i just loved it.Thanks for posting such an informative content:
http://packers-movers-bangalore.in/

Коментувати