Начальник Білоцерківського відділу поліції відзвітував перед керівництвом району

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Начальник Білоцерківського відділу поліції відзвітував перед керівництвом району

18 травня в Білоцерківській районній адміністрації відбулось засідання колегії Білоцерківської районної державної адміністрації.

Як зазначив начальник поліції, продовж перших чотирьох місяців 2017 року до відділку поліції нашого міста надійшло 2500 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, скоєні на території Білоцерківського району, що на 25,2 % більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

На 11,7% зменшився рівень загальної злочинності, в тому числі тяжких на 17,0 % у порівнянні з минулим роком.

Серед основних видів злочинів, зареєстрованих у 2017 році було розкрито 2 факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 15 фактів нанесення легких тілесних ушкоджень, 25 крадіжок ( 3 з яких скоєно з квартир та 3 з приватних будинків громадян), 1 незаконне заволодіння транспортними засобами, 1 шахрайство.

За 2017 рік в Білоцерківському районі було виявлено 13 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Із незаконного обігу вилучено 338 г канабісу, 1 г опію та 34 г амфетаміну.

У продовж 2017 року проводилися систематичні профілактичні заходи, спрямовані на профілактику кримінальних правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, виявлення та взяття на облік осіб, які зловживають алкогольними напоями, займаються виготовленням та збутом самогону.

Так в ході проведення профілактичних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 27 правопорушників по ст. 176 КпАП України (виготовлення та збут самогону) та задокументовано 19 випадків керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Джерело: Поліція Київської області
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати