Страхові компанії в Україні знизять вартість КАСКО

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Страхові компанії в Україні знизять вартість КАСКО

Українські страховики придумали новий спосіб здешевлення автостраховок з метою заманити водіїв і збільшити продажі страхових полісів КАСКО.

Так, набирають популярність партнерські програми з автодилерами та знижки на деякі марки автомобілів. Як зазначив прес-секретар страхової компанії Олександр Мельничук, на деякі марки і моделі автомобілів тарифи можуть знижуватися до 20%.

В цьому році компаніями починає впроваджуватися ще один спосіб здешевлення автостраховок. Йому вже дали назву «розумне страхування»: тариф на КАСКО зі знижкою буде надаватися тільки після аналізу водіння. Під час аналізу страховики будуть відштовхуватися від інформації не про аварійність, а від даних про манеру їзди водія. Для цього на автомобіль ставиться пристрій стеження, який під час руху збере необхідні відомості про середню швидкість, яку найчастіше використовує водій, про його маневри та ін. Після аналізу такої інформації страхові компанії розраховують індивідуальний тариф для водія. Для людей, які вважають за краще спокійну їзду, які не люблять чхати, тариф встановлюється нижче середнього рівня.

Страхові компанії очікують, що вже через три роки «розумними жучками» можна буде обладнати не менше 25% автомобілів, а їх власники зможуть отримати значну знижку.

На сьогоднішній день, середній тариф КАСКО для нових автомобілів з салону знаходиться в межах 3,5-5% від вартості машини. Для власників автомобілів з пробігом у віці до чотирьох років — близько 5-7%.

Для того, щоб утримати клієнтів страхові компанії надають знижки тим, хто продовжує у них свої страховки, після закінчення термінів договорів КАСКО. Також часто автомобілістам пропонуються різні бонуси. Наприклад, надання безкоштовної евакуації автомобіля у випадку аварії, або поломки.

Іноді страхові компанії організовують підмінні автомобілі, або таксі, в разі якщо машина була евакуйована з технічних причин.

Незважаючи на це, не всі водії можуть витратиться на КАСКО, навіть якщо у них не найдешевший автомобіль. Так, для машини середнього класу страховка може досягати вартості 40 тис. грн.

Для того, щоб знизити вартість страховки, водіям також пропонують взяти більше відповідальності на себе — погоджуватися на франшизи побільше. Незважаючи на це, якою б приємною для вас не була знижка не забувайте про ризики, і про те, що в разі аварії, або викрадення виплачувати не маленьку суму доведеться зі своєї кишені. Саме тому страховики йдуть на зниження вартості поліса — тому що згодом вони виплатять менше.

«Оптимальний варіант — 0,5% франшизи за ушкодження авто і 5% при викраденні. Тоді, за застрахований автомобіль, наприклад, оцінений в 100 тис. грн, при будь-якому ДТП водій сам оплатить 500 грн. Це невелика сума, особливо коли машина отримала значні пошкодження і збиток становить десятки, або сотні тисяч гривень », — зазначив Мельничук.

Водії з гаражами можуть заощадити на КАСКО, так як їм не потрібно платити за ризик викрадення машини з будь-якого місця.

Набирає популярності розстрочка при оплаті КАСКО: водії можуть оплачувати його поквартально, по півріччях, а іноді і помісячно. Єдиний мінус, тоді він обійдеться водіям дорожче.

Джерело: Сегодня.ua
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати