Білоцерківська команда виборола гран-прі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківська команда виборола гран-прі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

В Обухівському районному центрі культури та дозвілля відбувся фінал ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Кожного року цей захід проводиться за підтримки Головного Управління ДСНС України у Київській області та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У 2017 році у фінал вийшли 7 найкращих команд Київщини, а саме: з Білоцерківського, Переяслав-Хмельницького, Києво-Святошинського, Таращанського, Броварського, Вишгородського районів та міста Ірпінь.

Перед початком заходу колективів Центру культури та дозвілля провів жеребкування, під час якого капітани команд обрали повітряні кульки, в яких були вказані номери виступу та теми соціальних плакатів.

Учасники боролись за перше місце в трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами». Під час першого конкурсу учасники продовж 5 хвилин мали можливість представити свою команду перед журі та глядачами. В другому конкурсі кожна команда на протязі 10 хвилин розкривала тему: «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй». Діти розповідали про героїзм та подвиги рятувальників та зауважили на тому, як важливо знати та дотримуватись правил безпеки.

Новини Білої Церкви: Білоцерківська команда виборола гран-прі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Після виступу всіх команд учасники Фестивалю та гості мали можливість ознайомитись з виставкою «Небезпечні знахідки» Аварійно-рятувального загону спеціально призначення, а також з пожежною технікою та спецобладнанням, які були розміщені біля Центру.

Новини Білої Церкви: Білоцерківська команда виборола гран-прі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Всі команди затамувавши подих чекали оголошення результатів. За рішенням журі у фіналі всі команди, які приймали участь у Фестивалі отримали дипломи лауреатів та подарунки.

Команда м. Біла Церква «101 пароль відважних» Білоцерківська ЗОШ №5 виборола гран-прі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник вручив диплом переможцям та подякував і учасникам, і керівникам команд за участь у Фестивалю, адже виступи усіх команд були яскраві, насичені та колоритні.

Джерело: Офіційний сайт міської ради та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати