Білоцерківська прокуратура повернула державі гідротехнічні споруди рибницьких ставків вартістю понад 1 млн грн

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківська прокуратура повернула державі гідротехнічні споруди рибницьких ставків вартістю понад 1 млн грн

Нещодавно, на баланс державного підприємства «Укрриба», відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України та Фонду державного майна України, було передано державне майно, а саме гідротехнічні споруди рибницьких ставків.

Прокуратурою Київської області було встановлено, що державне підприємство «Укрриба» уклало договір зберігання державного майна строком на 10 років з фізичною особою-підприємцем.

Так, ДП «Укрриба» передало фізичній особі-підприємцю на відповідальне зберігання державне майно загальною вартістю 1 107 272, 59 грн.
Прокуратура Київської області встановила, що ДП «Укрриба» передало на платній основі вказане державне майно у користування ПАТ «Білоцерківсільрибгосп», уклавши при цьому договір зберігання.

Під час судового засідання було встановлено, що сторони вчинили вказаний злочин з метою приховання іншого правопорушення, а саме, оренди державного майна.

Судом були задоволені позовні вимоги прокуратури Білої Церкви та визнано недійсним договір зберігання державного майна.

Джерело: Прокуратура Київської області
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати