В Білій Церкві привітали жінок з Днем матері

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: В Білій Церкві привітали жінок з Днем матері

Вчора, 11 травня в Білій Церкві відбулось святкування Дня матері, організатором виступило управління освіти і науки нашого міста.

Начальник управління освіти і науки Юрій Петрик висловим свої слова вдячності та привітання всім присутнім на святі жінкам. «Ми всі повинні пам’ятати про важливість сім’ї у нашому житті, а також про роль матері у родині. Ми чоловіки скупі на слова, і можливо ми робимо сильний біль мамам, коли не зізнаємося у своїх почуттях, коли ми не завжди говоримо про те, що ми про неї думаємо і що ми її любимо. Для кожного з нас слова «сім’я», «мама» і «родина» мають бути святими, бути основою. Найголовніше в родині це любов, бо саме в любові народжуються і виховуються гарні люди. Я хочу щиро вклонитися кожній з вас, мої шановні матусі. Тому що ви дали нам життя, ви спонукаєте до життя, спонукаєте до дій. Дай Бог вам довгих-довгих років життя» — відмітив Юрій Петрик.

Новини Білої Церкви: В Білій Церкві привітали жінок з Днем матері

На свято були запрошені матері-героїні нашого міста: Таскіра Максюта — мати семи дітей та Світлана Ляшенко — мати п’ятьох дітей. За ініціативою начальника управління освіти і науки також були запрошені на захід династії з чотирьох і більше поколіннь жінок — покоління Пугачів та покоління Попельницьких.

Новини Білої Церкви: В Білій Церкві привітали жінок з Днем матері

Матір-героїня Таскіра Максюта разом з чоловіком Володимиром під час свята виконали свою улюблену пісню. Учні гімназії привітали всіх жінок із Днем матері, зачитали вірши та виконали святкові пісні. Колективи білоцерківських клубів пенсіонерів також привітали всіх жінок зі святом.

Дежерело: Офіційний сайт білоцерківської міської ради та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати