В парку Слави відновили історичну правду

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: В парку Слави відновили історичну правду - дату початку II Світової Війни змінили

27 квітня в парку Слави відновили історичну правду та оновили цифри з датою початку Другої світової війни.

Нагадаємо, що до цього часу в парку була вказана дата початку і закінчення Другої світової війни з 1941 по 1945 року, які залишилися нам як радянська спадщина. Тоді як, у всьому цивілізованому світі, за винятком колишніх країн радянського союзу, датою початку Другої світової війни вважають 1 вересня 1939 року, з моменту вторгнення Німеччини і Словаччини до Польщі.

Історики до останнього часу сперечалися не тільки про втрати України, по території якої пройшлася Друга світова війна, але й про дату її початку. Багато істориків стали додавати до цих втрат події, які відбувалися на заході країни з 1939 року. Перші бойові дії, які були пов'язані з Другою світовою, почалися не у вересні, а в березні 1939 року на Карпатській Україні. Саме тому вторгнення Німеччини і Словаччини до Польщі в 1939 році, в усьому світі вважають початком Другої світової війни.

Новини Білої Церкви: В парку Слави відновили історичну правду - дату початку II Світової Війни змінили

У Білій Церкві відновили історичну правду. 27 квітня в парку Слави змінили дату початку Другої світової війни з 1941 року на 1939 рік.

Саме таку пам'ять про Другу світову через 70 років після її закінчення сформували майже всі країни, які брали в ній участь. Україні давно пора почати вибудовувати своє бачення Другої світової війни і вшановувати пам'ять жертв цієї війни «не по-радянськи».

Нагадаємо, що в 2014 році компанія ТОВ «Білоцерківрозоптторг», отримала близько 1,737 млн. грн. на відновлення Парку Слава, де тільки «фарбування туалету» коштувало кілька десятків тисяч гривень.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Advokat
Ото тупі комуняки почнуть слиною бризкати і кричати про порушену "Істарічєскую справєдлівасть"!

Коментувати