Лампи-лупи в сучасній індустрії краси. Різновиди, функціональність та переваги.

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Лампи-лупи в сучасній індустрії краси. Різновиди, функціональність та переваги.Життя людей ХХІ століття – надзвичайно захоплююче, воно дарує кожному з нас безліч можливостей, про які ще відносно недавно годі було б мріяти. Завдяки стрімкому технічному та інформаційному прогресу, не тільки дорослі, але й діти мають можливість отримувати цікаві знання, здобувати новий досвід та користуватися різноманітними послугами.
Звичайно, все це у великій мірі відбилося й на виникненні маси нових професій, що дозволяють реалізувати свої природні таланти та працювати в сфері, що відповідає власним смакам та уподобанням.
Одним з тих напрямків, що активно розвиваються й з кожним роком, пропонують все більше й більше різноманітних послуг є індустрія краси. Салони, перукарні, масажні та косметологічні кабінети, фахівці по нарощування вій, спеціалісти по татуажу, майстри манікюру та педикюру щороку приймають все більше й більше відвідувачів. Звичайно, така тенденція призводить до певної конкуренції, що в свою чергу сприяє все більшому покращенню якості послуг та використанню найновіших технологій.
Відмінними помічниками в цьому є різноманітні прилади та інструменти, що допомагають фахівцям у їх роботі, забезпечують комфорт клієнтам та належну якість виконання тієї чи іншої послуги. Одним з таких пристроїв, без якого не обійтись косметологу, майстру по татуажу та нарощуванню вій, спеціалісту по декоративному оформленню нігтів та ін., є лампа -лупа. На відміну від класичного освітлювального приладу, такі моделі забезпечують не тільки якісне освітлення, але й оптимальне збільшення оброблюваної ділянки.
Різновиди Новини Білої Церкви: Лампи-лупи в сучасній індустрії краси. Різновиди, функціональність та переваги.
На сьогоднішній день виробники пропонують великий асортимент ламп-луп, що дозволяє обрати кожному саме ту модель, що ідеально підійде для конкретних цілей.
1. Перш за все, розрізняють підлогові та настільні моделі. Перші встановлюють стаціонарно на підлозі або ж вони забезпечені спеціальними коліщатками, що робить пристрій максимально мобільним. Його можна перевозити в будь-яку частину приміщення, встановлювати безпосередньо коло кушетки, але такі моделі вимагають достатнього вільного простору.
Настільні ж збільшувальні лампи кріпляться за допомогою спеціального кронштейну до робочого столу, косметологічного візку чи іншої робочої поверхні.
2. Другим важливим фактором, на який слід звернути увагу, обираючи модель лупи, це кількість діоптрій. Цей дуже важливий показник вказує на кратність збільшування зони певної величини.
Найбільшою популярністю, зазвичай, користуються лампи в 3, 5 та 8 D. Вони оптимально спроектовані для: скрупульозної роботи з проблемними ділянками шкіри, створення нейл-дизайну, нарощування вії, нанесення татуажу та ін…
Надзвичайно важливою властивістю ламп-луп є те, що вони полегшують роботу майстра та дозволяють вберегти очі від надлишкового напруження та, відповідно, зберігаючи гострий зір.
В магазині Cosmetology Equipmen cosmetology-equipment.com.ua представлено розкішний вибір ламп-луп з різноманітним функціоналом, що дозволить обрати модель необхідних параметрів. Кожна з товарних позицій каталогу має необхідний сертифікат якості, а також гарантійний термін обслуговування 12 місяців.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати