Геннадій Дикий розповів коли будуть вирішені питання аварійного стану доріг в Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Геннадій Дикий розповів коли будуть вирішені питання аварійного стану доріг в  Білій Церкві

Вчора, 10 квітня, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикій провів прес-конференцію, в якій розповів про плани щодо вирішення актуальних проблем нашого міста.

Коли розпочнеться капітальний ремонт «Горбатого місту»?


Як зазначив, міський голова, рух вантажного транспорту через шляхопровід «Горбатий міст» на даний час заборонений, через аварійний стан мосту. Тому першочерговим питанням є вирішення проблеми руху багатотонних автомобілів вулицями Білої Церкви (вул. Першотравнева, І.Мазепи, Фастівська, Привокзальна).

За останні 25 років в нашому місті кількість автомобільного транспорту зросла в чотири рази, а питання об’їзної дороги досі не вирішено, тому проблеми з дорогами стали актуальними як ніколи раніше.

Для вирішення цієї проблеми міська рада на початку року виділила кошти з бюджету на капітальний ремонт «Горбатого мосту». Проектно-кошторисна документація знаходиться в стадії завершення розробки, а ремонті роботи будуть розпочаті тільки після того, як проект пройде необхідну державну експертизу, а з бюджету будуть виділені кошти на його реалізацію. За попередньою інформацію для цього необхідно близько 14 млн. грн., а ремонт можуть розпочати вже у травні місяці.

На даний час опрацьовуються тимчасові схеми об’їзду «Горбатого мосту», який під час ремонту буде перекрито приблизно на 2-3 місяці.

Хто відремонтує аварійну дорогу по Сквирському шосе?


Ще одне питання яке найчастіше піднімають білоцерківців – це аварійний стан дороги по Сквирському шосе. Нагадаємо, що в минулому році з обласного бюджету були виділені кошти на ремонт цієї ділянки дороги, ремонт розпочали, але з початком зими не закінчили. Нижній шар дорожнього покриття був зруйнований погодними умовами, тому на разі проводиться повторна експертиза та заново розробляється проектно-кошторисна документація.

За словами Геннадія Дикого, в бюджет на цей рік закладені кошти на ремонт цієї ділянки. Нове дорожнє покриття повинно прослужити не менше десяти років, тому ремонт потрібно зробити з дотриманням всіх необхідних технологій. На даний час по Сквирському шосе з метою зменшення аварійності засипаються ями.

Наша редакція надалі буде слідкувати за розвитком ремонтних робіт на ділянці дороги Сквирське шосе. Будемо сподіватись, що вже цього року білоцерківчани зможуть комфортно та головне, безпечно пересуватись дорогами нашого міста.

Джерело: Офіційний сайт міської рали та її виконавчих органів
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати