Вартість проїзду в маршрутках підняли до 4 грн, тролейбси піднімуть до 3 грн

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Вартість проїзду в маршрутках підняли до 4 грн,  тролейбси піднімуть до 3 грн

Виконавчий орган Білоцерківської міської ради, сьогодні затвердив тариф на автобусні перевезення 4 грн. і це почнеться з 15 січня 2017 року. Саме таку ціну вдалося нашій славетній «владі» яка майже не змінилася з часів «Партії Регіонів» — «виторгувати» у місцевих перевізників, при чому формули розрахунків ніхто не бачив, бо це «комерційна таємниця» як заявляють наші перевізники, в тому числі Комунальне Підприємство «Тролейбусне управління». Реформа в дії, і дуже активно зайнялися, при цьому не пояснюючи людям що і як.

ПП «КАН», ПП «Діліжанс», ПАТ «Білоцерківський автобусний парк» а також КП «Тролейбусне управління» подали спочатку ціни взагалі більші, дехто майже 5 грн хотів, але наші посадовці не дали «грабувати» людей, тому зупинилися на 4 грн. Під соусом «комерційна таємниця», можна взагалі будь які цифри називати, бо інакше вони, тобто «перевізники», не зможуть працювати, купувати машини нові, заправлятися і взагалі «давно не підвищували», хоча останнє рішення про 3 грн було трішки більше року тому назад.

До речі, в місто хоче зайти ще перевізник «Союз Авто» київський на чолі Нестерчука Юрія Вікторовича, який нещодавно в Києві просив щоб підвищили проїзд в його автобусах до 8 грн з людини.
Моя думка залишається такою, всі міські перевезення мають бути муніципальними, ніяких приватних перевізників, і тільки з повністю відкритими документами, розрахунками і всією інформацією. Це не можливо, поки «міська рада» є незаконна в Україні, бо є юридичною особою підприємцем. На жаль, бізнесмени які отримали владні повноваження, вони і містом керують як бізнесом.
Завтра в 14:00 у великому залі Білоцерківської міської ради, відбудеться круглий стіл по тарифам на електричний транспорт (тролейбуси), там вони просувають 3 грн і таке інше, хоча це повністю комунальне підприємство, тому знизити пропозицію до 2 чи 2.5 грн цілком реально.
зі: Покажіть формулу розрахунків людям, і поясніть її, щоб незалежні спеціалісти могли визначити адекватну ціну проїзду!

Джерело
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

EvgeniyAleksandrovich
Які вони молодці… Плати гроші за те що їдеш на роботу з Критого на Леваневский стоячи на одній нозі і то не на своїй? Ці реформи зробили київського перевізника монополістом на цьому маршруті щоб їм людей було по більше… А ці нові-старі автобуси взагалі не потребують коментарів… Зараз холодно як на дворі, а влітку буде жаридло…

Реформатори х**єві…
SergeyNechiporenko
Классно было бы, чтобы убрали нахрен с маршрутов микроавтобусы типа Спринтеров. Вот на 21 ездит пара «Рут», или как-то так. Шикарная телега. Стоять хоть можно нормально. А в Спринтерах ни сидеть нормально нельзя, ни стоять. Людям с ростом 180 см и выше — вообще печалька. Я когда стою в этом хламе — стаю под люк, чтобы не сутулиться. И за такое удовольствие еще и я платить должен? бля, это перевозчики доплачивать должны. И ездят водители так как им хочется. Если пустой — едет так, что быстрее пешком дойти. Если полный — мчится, что складывается впечатление, что он дрова везет, а не людей. О том, что многие водители — хамы я молчу, как-то забил уже.

Коментувати