Успішний досвід очистки води на Білоцерківщині перенесуть в інші регіони

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Успішний досвід очистки води на Білоцерківщині перенесуть в інші регіони

Сучасні технології очищення питної води, успішно впроваджені в Білій Церкві компанією «Белоцерківвода», готуються впроваджувати в інших областях країни. 18 жовтня 2016 року у базі підприємства «Белоцерківвода» для представників найбільших водоканалів країни пройшов навчальний семінар на тему «Перманганат натрію — інноваційний метод очищення питної води. Європейський досвід».

Новини Білої Церкви: Успішний досвід очистки води на Білоцерківщині перенесуть в інші регіони

Про це повідомила прес-служба підприємства «Белоцерківвода».

«Уже більше року підприємство „Белоцерківвода“ використовує в очищенні питної води сучасний реагент — перманганат натрію. З проблемою якості річкової води стикаються водоканали в різних регіонах України і шукають вихід зі складного становища. „Белоцерківвода“ завжди з радістю ділиться своїм досвідом з колегами», — йдеться в повідомленні.

Перманганат натрію (ТМ CARUSOL) — окислювач, який застосовується для обробки питної води. Він забезпечує ефективне видалення заліза і марганцю, нейтралізує присмаки і запах (дезінфікує), видаляє побічні продукти, зменшує вміст радію і прибирає забарвленість води. Успішно використовується в галузі водопостачання в багатьох країнах світу.

У заході взяли участь президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин, представники КП «Житомирводоканал», КП «Вінницяоблводоканал», ЦК ДП ПВВЛ КП «Компанія „Вода Донбасу“, КП „Броваритепловодоенергія“, РОВКП ВКГ „Ровноблводоканал“ і КП „Водоканал м. Ужгорода“ та ін.

»В ході навчання представники водоканалів мали можливість побачити на практиці, як використовується перманганат, а також ознайомитися з презентаціями на теми: «Безпека використання перманганату натрію в технології очищення води» (Анна Грабовська, представник компанії CARUS) і "Інноваційний підхід до очищення води з використанням перманганату натрію: впровадження, технологія очищення і хімія процесу, практичне застосування" (Антон Яцков, ТОВ «Белоцерковвода»), — повідомляють в прес-службі.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати