Що сталося на Леваневського? Пожежники, міліція, швидка допомога (ВІДЕО)

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Що сталося на Леваневського? Пожежники, міліція, швидка допомога (ВІДЕО)

Жителів міста, а особливо масиву Леваневського, неабияк налякали кілька пожежних машин, поліцейських екіпажів та швидких, які із сиренами пролетіли проспектом близько 15:00.

Новини Білої Церкви: Що сталося на Леваневського? Пожежники, міліція, швидка допомога (ВІДЕО)

Версії, що викликало такий поспіх, розходилися: від масштабного ДТП до пожежі чи вибуху.

Насправді це всього лише навчання, які проходили за адресою вул. Митрофанова, 3.

За «легендою» рятувальників, ліквідували витік газу із подальшою пожежею.

«За задумом тренування до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про вибух побутового газу із послідуючим горінням в одній із квартир на п’ятому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Митрофанова. Заявник повідомив про умовну загибель п’яти та травмування ще десяти чоловік.

На місце умовного вибуху за підвищеним номером виклику терміново було направлено підрозділи Білоцерківського гарнізону та аварійно-рятувального загону. По прибуттю працівники ДСНС провели розвідку та приступили до гасіння умовної пожежі.

В цей час представниками комісії було перевірено взаємодію і оперативне реагування всіх відомчих служб, які повинні залучатися під час ліквідації подібних надзвичайних ситуацій. Адже саме від взаємодії з фахівцями медичної, газової служби та обленерго та представниками місцевих органів влади залежить успішність ліквідації надзвичайної ситуації та врятовані життя людей, — йдеться на сайті ДСНС України у Київській області.

Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати