Реконструкція Горбатого мосту та будівництво окружної дороги в Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Реконструкція Горбатого мосту та будівництво окружної дороги в Білій Церкві

Депутати Київської обласної ради просять парламентарів, обраних по мажоритарних округах Київської області, посприяти включенню столичного регіону в експеримент щодо фінансового забезпечення реконструкції автодоріг державного значення. На їх думку це допоможе розпочати будівництво великої кільцевої дороги навколо Києва. Було прийняте відповідне Рішення.

Згідно з документом, експеримент щодо фінансування автодоріг передбачено «Прикінцевими та перехідними положеннями „Бюджетного кодексу України“.

“Питання реконструкції доріг у Київській області стоїть дуже гостро через великого вантажопотоку в Київ, а також оскільки через столичний регіон проходить вагома частина транзитних перевезень. Включення Київської області в перелік областей, які беруть участь в експерименті по фінансуванню розвитку інфраструктури, дозволило б не тільки вирішити такі проблеми, як реконструкція Горбатого моста в Білій Церкві, але і почати будівництво великої кільцевої дороги р. Києва, а також окружної дороги в Білій Церкві», — йдеться в документі.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

yuri
Нарешті почались якісь зрушення

Коментувати