Встановлення загальнобудинкових лічильників у Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Встановлення загальнобудинкових лічильників у Білій Церкві

В умовах сьогодення, коли ціни на газ є високими, мешканці міста щоб заощадити кошти, мусять економити газовий ресурс. Містом поширилася інформація про встановлення загальнобудинкових лічильників обліку газу. Жителів Білої Церкви зацікавило це питання. Раніше, відповідно до державної програми, проводилася безкоштовна установка поквартирнихлічильників. Чи буде надалі проводитись установка лічильників у квартирах, чи лише розпочнеться установка загальнобудинковихвузлів обліку природного газу повідомив під час прес-конференції головний інженер Білоцерківської філії ПАТ «Київоблгаз» В’ячеслав Месійко.

В.Месійко відмітив, що загальнобудинкові лічильники встановлені в двох міських будинках, в рамках пілотного проекту. Це дасть можливість ефективного контролю за витратами газу, оскільки не всі помешкання обладнані квартирними лічильниками. Різниця споживання, згідно із нормативними нормами, буде розподілена між тими, у кого лічильників немає.

«Державна програма по установці поквартирних засобів обліку газу не згортається. Вона діятиме до 2018 року. Першочергово лічильники установлюватимуться в квартирах тих будинків, де є значні втрати газу та найгірше теплопостачання. Щомісячно, газовому господарству виділяється200-300 лічильників, які й встановлюються. Їх ще не мають близько 23 тисяч абонентів», — наголосив В’ячеслав Месійко. – «Звичайно, що загальнобудинковий вузол обліку природного газу є дешевшим, ніж всі лічильники в квартирах будинку. Проте, поквартирні будинки будуть продовжувати встановлювати згідно із заявами мешканців».
Джерело
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати