На підприємстві у м. Біла Церква правоохоронці виявили зберігання великої кількості прекурсорів

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: На підприємстві у м. Біла Церква правоохоронці виявили зберігання великої кількості прекурсорів

До територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України надійшла інформація про те, що одне із підприємств у м. Біла Церква здійснює обіг прекурсорів у великих розмірах без відповідної на те ліцензії.

В ході розслідування заяви, співробітники Білоцерківського відділу поліції спільно із співробітниками територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України провели перевірку та огляд зазначеного підприємства. Встановлено, що не маючи діючої ліцензії ДСУ з контролю за наркотиками та обігом прекурсорів на зберігання, посадові особи на території підприємства зберігали велику кількість прекурсорів: 87880 кг сірчаної кислоти, 1911 кг соляної кислоти, та 22,12 г перманганату натрію.

Слідчим відділом Білоцерківської поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Ведеться досудове розслідування.

Тетяна Гадомська
Білоцерківський відділ
ГУ Національної поліції в Київській області
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати